4 Защото всичко създадено от Бога е добро и нищо не е за отхвърляне, ако се приема с благодарение, 5 понеже се освещава чрез Божието слово и молитва.
Publicidade
Publicidade
4 Защото всичко създадено от Бога е добро и нищо не е за отхвърляне, ако се приема с благодарение, 5 понеже се освещава чрез Божието слово и молитва.