17 И така, ако някой е в Христос, той е ново създание; старото премина, ето, (всичко) стана ново! 18 А всичко е от Бога, който ни примири със Себе Си чрез (Иисус) Христос и ни даде служение на примирение, 19 тоест, че Бог беше в Христос и примири света със Себе Си, като не счете на хората прегрешенията им, и че вложи в нас словото на примирението.
Publicidade
Publicidade